❤️ChildHood.sk sa mení na julivan.sk💜

Optima Natura Prírodný esenciálny olej, N-Active Oil, Energia, 20ml

Neohodnotené
Značka: Optima Natura
N-Active Oil Energia je vôňa, ktorú odporúčame, keď máte pocit, že sa vám už pomaly vybijú batérie a stále potrebujete energiu a silu na prácu.
Dostupnosť Skladom - odosielame ihneď (1 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: BBSTOW018153
4,90 €
Optima Natura Prírodný esenciálny olej, N-Active Oil, Energia, 20ml
Neohodnotené
Značka: Optima Natura

Cítite, že dokážete viac!
N-Active Oil je séria inovatívnych „nootropných“ aromaterapeutických produktov. Moderný životný štýl, pracovný stres a nútené súťaženie, domáce práce, intenzívna fyzická aktivita alebo naopak, jej notoricky známy nedostatok a prebytok informácií, ktoré k nám prichádzajú zo všetkých strán, príliš zaťažujú náš nervový systém. Pandémia nám tiež veľmi nepomohla.
Neakceptujete svoju aktuálnu náladu?
Zmeňte to s výhodami modernej aromaterapie s použitím 100% prírodných esenciálnych olejov od Optima Natura.
Séria N-Active Oil je umením vône, ktorá vám zlepší náladu a tým priaznivo ovplyvní aj vašu celkovú pohodu. Na základe vykonaných experimentov odborníci z Optima Natura vytvorili moderný, vhodne prispôsobený recept na jedinečné zmesi. Ich individuálne čuchové vlastnosti / vybraná vôňa poskytujú jedinečný zážitok a stimulujú zmysly.
Špeciálne vybrané zloženie prírodných olejov.
N-Active Oil Energia je vôňa, ktorú vám odporúčame vyskúšať, keď máte pocit, že sa vám už takmer vybijú batérie a vy stále potrebujete toľko energie a sily, aby ste mohli pracovať a je toho ešte toľko dôležitého, čo musíte urobiť. Alebo možno len ťažko začínate deň alebo projekt? Aktívne ísť ďalej alebo riešiť inú dôležitú vec? Siahnite po prívale energie navyše. Vyskúšajte vôňu tejto zmesi s cieľom oddialiť pocit únavy alebo urýchliť štart, len sa stimulujte k činnosti a získajte viac pozitívnej energie.
Aplikácia zmesi.
Vytvorte si jedinečnú vôňu pre svoje zmysly doma, v saune, na pracovisku, vo fitness alebo v miestnosti na jogu:
Difuzéry a zvlhčovače (5 - 8 kvapiek na každý liter vody)
Vonné lampy (3 - 4 kvapky na nádrž na vodu
Motivačný kúpeľ (3 - 6 kvapiek do vane s teplou vodou)
Energizujúca masáž (1 kvapka na 1 polievkovú lyžicu základného oleja Optima Natura)
Vlastnosti zmesových olejov.
1.Bergamotový esenciálny olej
Znižuje stavy úzkosti, apatie a depresie. Má povzbudzujúci účinok. Znižuje úzkosť, pozdvihuje ducha a pomáha obnoviť emocionálnu rovnováhu.
2.Eukalyptový esenciálny olej
Pôsobí povzbudzujúco, zlepšuje koncentráciu a bdelosť najmä vďaka vysokému obsahu eukalyptolu v zložení oleja. Dodáva energiu, zlepšuje pohodu, odstraňuje pocit vyčerpania, znižuje stres a tenzné bolesti hlavy. Olej sa odporúča používať pri stavoch chronickej únavy.
3.Pomarančový esenciálny olej
Dáva pocit vnútorného pokoja, zmierňuje príznaky stresu, hystérie, šoku a paniky. Obnovuje energiu a pocit sebavedomia. Umožňuje vám zbaviť sa zábran a strachu a zlepšiť vašu pohodu. Prebúdza spiacu myseľ, aby konala.

Kategória: Doplnkový tovar
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: true
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: