❤️ChildHood.sk sa mení na julivan.sk💜

Connetix magnetická stavebnica - Pastel Starter Pack 64 kusov

Neohodnotené
Značka: connetix
Dostupnosť Skladom - odosielame ihneď (3 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 1235298
94,90 €
Connetix magnetická stavebnica - Pastel Starter Pack 64 kusov
Neohodnotené
Značka: connetix
image 78
Akcia

Popis:

Objavte svojho vnútorného inžiniera, umelca a dizajnéra, keď stavíte a tvoríte s Pastelovým Štartovacím Balíkom! Obsahujúci rôznorodé malé a veľké štvorce, ako aj rovnostranné, rovnoramenné a pravouhlé trojuholníky v našich jedinečných zemských pastelových farbách, 64 dielny Pastelový Štartovací Balík ponúka neobmedzený herný potenciál.

Zažite učenie STEAM s Pastelovým Štartovacím Balíkom, keď deti všetkých vekových kategórií objavujú magnetizmus, fyziku, symetriu, vzory a riešenie problémov. Objavte vlastnosti tvarov a ako sa tesselujú v 2D aj 3D tvorivých dielach. Užite si našu exkluzívnu škálu teplých a chladných pastelových tónov. Rozvíjajte kreativitu a predstavivosť, keď navrhujete a stavíte domy, hrady, parkoviská, roboty alebo pády mincí a oveľa viac.

Ako otvorená kvalitná hračka, Connetix bude rásť s deťmi, keď sa učia, a ich hra sa stáva komplexnejšou. Môžete rozšíriť zbierku a doplniť váš Pastelový Štartovací Balík o 80 dielny Pastelový Balík Rozšírenia pre Guličkové Dráhy alebo 202 dielnu Pastelovú MEGA sadu!

O našich produktoch:

Všetky dlaždice sú vyrobené z neškodného plastu ABS, ktorý neobsahuje BPA a ftaláty, s tesnením a nitovaním pre dodatočnú bezpečnosť.

Naša jedinečná skosená konštrukcia umožňuje Connetixu byť pevným a zároveň ponúka krásne čisté refrakcie.

Connetix je kompatibilný s ďalšími vedúcimi značkami.

Odporúčaný vek: 3+ (obsahuje magnety a malé diely)

Obsah balenia:

<https://cdn.connetixtiles.com/wp-content/uploads/2024/02/image-86.jpeg" alt="Pastel Ball Run Pack 106 pc by Connetix" width="450" caption="false" /> 
  • 8x veľký štvorec
  • 32x malý štvorec
  • 8x pravouhlý štvorec
  • 8x rovnostranný štvorec
  • 1 brožúra s pokynmi a šablónami

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: