❤️ChildHood.sk sa mení na julivan.sk💜

O nás

Prečo sme JULIVAN?

Keď sme sa rozhodli, že sa začneme venovať predaju tovaru pre mamičky a bábätká, mali sme vybrané meno pre náš obchod asi hneď... Náš tato Ivan zvolil Childhood. Ako ho to napadlo je otázne ale dobre to znelo, tak prečo nie ? Postupne sme si na to meno zvykli, naučili sme to vyslovovať naše bližšie okolie (rozumej deti a starých rodičov) a začali sa objavovať ako reklamy všade kde sa dalo 😊

Postupne sme sa ako obchod začali dostávať aj do Vašich životov a prinášali sme Vám všetko, čo ste potrebovali/chceli.

Medzi tým ako sme usilovne pracovali na ChildHood značke, sme sa snažili pracovať aj na našej malej rodinke.

Tí, čo nás sledujú dlhšie vedia, že jedným z dôvodov, prečo sme sa pustili do tohto druhu podnikania bola naša malá láska Júlia.  

O dva roky neskôr sme sa rozhodli, že súrodenec je nevyhnutnosť (otázka je či pre Julku alebo rodičov, ktorí už nemali bábätko ☹ ). A podarilo sa 😊 V decembri 2022 sme privítali na svete malého Ivanka, ktorého doma čakala veľká sestra.

Naša rodinka sa stala kompletnou.

Vtedy sme si povedali, že je najvyšší čas začať sa venovať viac nášmu poslednému dieťaťu – ChildHood-u.

Začali sme sa teda viac venovať nášmu obchodu. Presunuli sme jeho miesto do nových priestorov, kde máme viac možností a vieme ľahšie plniť Vaše priania.

A rozhodli sme sa, že chceme zmeniť aj názov obchodu. ChildHood bol a stále je naša srdcovka ale jeho názov sa bije s menami našich skutočných detí. :)

A tak si náš tato Ivan sadol a začal vymýšľať. A za chvíľu to tu bolo. JULIVAN. Naše dve šťastíčka sme spojili aby sme Vám mohli ponúknuť všetko, čo budete potrebovať pre VAŠE malé šťastie 😊