❤️ChildHood.sk sa mení na julivan.sk💜

Podmienky požičovne hračiek

Okrem všeobecných obchodných podmienok, ktoré sú platné tak pre e-shop, ako aj požičovňu, sme Vám tu zoskupili všetky dôležité pravidlá týkajúce sa požičovne aby ste si ich mohli pohodlne prečítať na jednom mieste. 

1. Je potrebné sa zaregistrovať, a následne si vybrať členský program. Pri členskom programe si viete hračky vymieňať viac krát počas mesiaca. Cenník ako aj programy si viete pozrieť na tomto odkaze. 

2. Členovia požičovne od nás získajú kód, vďaka ktorému presne vedia akú sumu môžu na hračku minúť, aby hračky boli v cene programu. 

3. Po registrácii, si vyberiete hračky, podľa Vášho uváženia a zakúpeného členského programu. Ak Vám ešte neprišiel členský kód, na požičanie zadarmo (týka sa výhradne členov požičovne), ničoho sa nebojte, hračky si kľudne vyberte, nech Vám ich niekto nevyfúkne a my Vám sumu vynulujeme. 

4. My Vám hračky nachystáme do 24 hodín a vy si ich môžete prísť vyzdvihnúť ku nám do predajne julivan na ulici Mostná 58, 94901 Nitra. Poprípade, ak máte záujem o zaslanie hračiek, vieme tak urobiť prostredníctvom Packety. Pre tento druh dopravy si v košíku zvolíte dopravu cez Paketu, a vyberiete pobočku, ktorá Vám najviac vyhovuje.

5. Hračky si požičiavate na 30 dní. Pri členských programoch, si viete požičať hračku neobmedzene, stačí ak máte zaplatený ďalší "mesiac". 

6. Po vrátení hračiek, hračky vždy vydezinfikujeme a pripravíme na Vaše ďalšie požičanie.