❤️ChildHood.sk sa mení na julivan.sk💜

VICKS VH1700JUVEMEAV1 NEW Vonný difuzér s 2 vonnými vankúšikmi, rozmarín/levanduľa

Neohodnotené
Značka: VICKS
Osviežovač vzduchu VICKS - mentol. Šírením éterických olejov vytvára relaxačnú náladu a zároveň pomôže vašim deťom pri zdravotných problémoch ako je nádcha a kašeľ. Jedna náplň vydrží až 8 hodín. Osviežovač Vicks je prenosný a dá sa používať v každej miestnosti, dobre funguje doma aj na cestách. Možnosť využiť aj ako nočné svetlo.
Dostupnosť Skladom - odosielame ihneď (3 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: BBSTOW017814
23,10 €
VICKS VH1700JUVEMEAV1 NEW Vonný difuzér s 2 vonnými vankúšikmi, rozmarín/levanduľa
Neohodnotené
Značka: VICKS

Príjemná vôňa, zdravé prostredie.
Šírením éterických olejov vytvára osviežovač vzduchu relaxačnú náladu a zároveň pomôže vašim deťom pri zdravotných problémoch. Upokojujúce výpary VapoPadov s esenciálnymi olejmi s vôňou rozmarínu a levandule sa aktivujú teplom a uľahčujú dýchanie a zaisťujú pokojné sny pre vás a vaše deti. Vhodné aj pri kašli a prechladnutí.
Ako používať.
Je potrebné vložiť Vicks VapoPads vložky do osviežovača vzduchu a pripojiť ho k zásuvke. Teplo aktivuje prírodné éterické oleje. Do 30 až 60 minút sa vôňa rozšíri v celej miestnosti. Jeden prípravok vydrží až 8 hodín.
Prenosný a praktický.
Osviežovač Vicks je úplne prenosný a dá sa používať v každej miestnosti, dobre funguje doma aj na cestách. Difúzor má jemne žiariace nočné svetlo.
Rozmery: 7,4 x 7,0 x 17,6 cm

Kategória: Inhalátory
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: true
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: