❤️ChildHood.sk sa mení na julivan.sk💜

VITAMMY MICROFINE+ BY FLAEM Kompresorový inhalátor

Neohodnotené
Značka: VITAMMY
Moderný, ľahký a kompaktný inhalátor VITAMMY Microfine + je vynikajúci prístroj na aerosólovú terapiu dýchacieho systému pri sezónnych infekciách, ako aj na pravidelné podávanie liekov pri chronických ochoreniach.
Dostupnosť Skladom - odosielame ihneď (2 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: BBSTOW018911
35,80 €
VITAMMY MICROFINE+ BY FLAEM Kompresorový inhalátor
Neohodnotené
Značka: VITAMMY

Odporúča sa na domáce použitie pre deti a dospelých.
Kvalita a účinnosť inhalátora VITAMMY Microfine + bola potvrdená schválením aerosólových terapeutických prístrojov TÜV Rheinland Italia v spolupráci s Univerzitou v Parme, v súlade s európskou normou EN 15344-1: 2007 + A1
Ľahký, ergonomický a kompaktný domáci inhalátor.
Inhalátor je vďaka premyslenému dizajnu ako stvorený na každodenné aj príležitostné použitie. Inhalátor Microfine + sa ľahko používa a má kompaktný dizajn pre jednoduché skladovanie.
Vďaka pohodlnému uloženiu napájacieho kábla a šikovnej rukoväti sa zariadenie veľmi pohodlne prenáša.
Vyrobený svetovým lídrom.
Flaem je svetovým lídrom vo výrobe produktov aerosólovej terapie.
Inhalátor VITAMMY Microfine + je prístroj, ktorý v Taliansku vyrobila spoločnosť FLAEM, svetový líder vo výrobe aerosólových terapií a dýchacích prístrojov.
Záruka najvyššej kvality.
Značka FLAEM znamená prísne prevádzkové postupy, starostlivé výrobné protokoly a neustále monitorovanie, ktoré zaručujú najvyššiu úroveň kvality produktov. Výberom inhalátora VITAMMY Microfine + máte záruku, že splníte všetky medzinárodné normy a predpisy zaisťujúce bezpečnosť a plnú spokojnosť spotrebiteľov.
Všestranné využitie pre dospelých aj deti.
Inhalátor VITAMMY Microfine + sa odporúča pre celú rodinu na sezónne použitie a na podávanie liekov pri liečbe chronických ochorení.
Komplexná sada príslušenstva pripevnená k inhalátoru VITAMMY Microfine + umožňuje podávanie liekov deťom aj dospelým.
Vhodný aj pre najmenších pacientov.
Prístroj je ideálny pre najmenších pacientov vďaka pohodlnej malej maske s mäkkým okrajom, ktorá dokonale priľne a nedráždi jemnú detskú pokožku. A čo viac, tichý chod kompresora neodradí vaše dieťa od inhalovania.
Testované parametre - záruka účinnej aerosólovej terapie.
Inhalátor VITAMMY Microfine + je certifikovaný zdravotnícky prístroj triedy IIa. Microfine + je moderný kompresorový inhalátor so schválením aerosólových terapeutických prístrojov TUV Rheinland Italia v spolupráci s Univerzitou v Parme, v súlade s európskou normou EN 15344-1: 2007 + A1.
Vykonané štúdie ukázali, že inhalátor VITAMMY Microfine + je všestranný inhalátor, ktorý pomáha rozprašovať všetky dostupné lieky, fyziologické roztoky, výpary a antibiotiká. Veľkosť častíc MMAD 4,48
Kvalitné inhalačné príslušenstvo bez BPA a ftalátov.
Spolu s inhalátorom získate špecializované masky Softtouch so systémom obmedzujúcim stratu lieku. Vonkajší okraj masiek SoftTouch je vyrobený z mäkkého, biokompatibilného materiálu, ktorý zaisťuje optimálne priľnutie k tvári. Maska je vybavená aj inovatívnym obmedzovačom rozptylu.
Tieto charakteristické znaky umožňujú účinnejšie dodávanie lieku do tela pacienta, ako aj zníženie rozptylu. Bez ftalátov a BPA Vysokokvalitné materiály, bezpečné aj pre deti a alergikov.
Maximálna bezpečnosť pri používaní.
Inhalátor VITAMMY Microfine + je určený na podávanie liekov dospelým, deťom, chronicky chorým ľuďom a alergikom, preto sú všetky prvky, z ktorých sa rozprašovač skladá, vyrobené z kvalitných materiálov zaisťujúcich maximálnu bezpečnosť pri používaní.
Záruka ako prísľub kvality VITAMMY.
Na Vitammy Microfine + sa vzťahuje 2-ročná záruka v rámci VITAMMY QUALITY PROMISE, ktorá pokrýva technickú kvalitu prístroja, meranie a úžitkovú hodnotu prístroja, ako aj užívateľskú podporu v oblasti servisu a odstraňovania porúch, ako aj dostupnosť príslušenstva.
Technické údaje.
Parametre certifikované TÜV:
áno
MMAD od. novej normy EN13544-1: 4,48 µm
Dýchateľná frakcia <5 µm (FPF) %: 55,5 %
Režim prevádzky: nepretržitý
Hlasitosť: 54 db (A)
Nebulizácia / rýchlosť podávania: 0,40 ml / min
Výkon kompresora: 9 l / min
Pracovný tlak z rozprašovača: 0,80 bar
Maximálny tlak: 1,8 +/- 0,3 bar
Minimálny podaný objem liečiva: 2 ml
Maximálny podaný objem liečiva: 8 ml
Hmotnosť zariadenia: 1,2 kg
Rozmery: 15,4 (D) x 15 (H) x 11,1 (V) cm
Napájanie: Sieťové napájanie
CE:  0051

Kategória: Inhalátory
PackageSize: smallbox
MallboxAllowed: true
Stage: live

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: